do góry ^

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA


Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego udostępnia Elektroniczną Skrzynkę Podawczą poprzez platformę ePUAP, która umożliwia składanie dokumentów z wykorzystaniem tzw. profilu zaufanego. Aby skorzystać z tej możliwości należy wcześniej utworzyć uniwersalne konto na ePUAP (https://epuap.gov.pl/wps/portal/E2_ZakladanieKonta) oraz uwierzytelnić je w jednym z punktów uwierzytelniania profilu zaufanego. Dzięki temu będą Państwo mogli korzystać usług udostępnianych także przez inne urzędy i instytucje.

Osoby które mają już działające konto mogą przejść bezpośrednio do usługi klikając w poniższy link: https://epuap.gov.pl/wps/portal/E2_OpisUslugi?nazwaOpisu=pismo+ogolne+do+urzedu&idPodmiotu=umarszwlkp

W przypadku gdyby z powodów niezależnych od Urzędu Marszałkowskiego podany link będzie nieaktywny prosimy o ręczne wyszukanie naszego Urzędu korzystając z „Alfabetycznej listy spraw”, następnie wybrać „Pismo ogólne do urzędu”, miejscowość: Poznań-Stare Miasto i następnie „Urząd Marszałkowski Poznań”.

W przypadku dalszych problemów ze znalezieniem usługi zachęcamy do skorzystania z poniższej instrukcji:

Instrukcja obsługi ESP na ePUAP - plik PDF

 

Informacja dla integratorów systemów i instytucji posiadających własne rozwiązania informatyczne: uprzejmie informujemy, że bezpośrednim adresem skrzynki podawczej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu na platformie ePUAP jest /umarszwlkp/SkrytkaESPOsoba odpowiedzialna za:
wytworzenie informacji: Administrator BIP
wprowadzenie informacji do podstrony BIP: 2008-07-22 11:15:59 przez Tomasz Orłowski
ostatnia zmiana treści: 2015-01-05 14:16:12 przez Tomasz Orłowski

Rejestr zmian - poprzednia opublikowana wersja artykułu - pokaż rejestrUrząd Marszałkowski
Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu
al. Niepodległości 34, 61-714 Poznań, tel.: 61 626 66 66

bip.gov.pl

Stronę odwiedzono 11402 razy
projekt i wykonanie hsi.pl ©2014